KONFIGURÁTOR PRO ALU KOLA

Vybíráte na svůj vůz litá kola a nejste si jisti vhodnými rozměry? Pak vám doporučujeme využít náš spolehlivý konfigurátor, kde pohodlně naleznete alu kola podle kódu a budete tak mít jistotu, že splňují veškeré požadované parametry. Elektrony můžete hledat také tak, že přesně zadáte značku vozu a jeho model, případně i rok výroby, pokud bude vyžadován pro upřesnění. Vhodná kola či disky naleznete též po zadání výrobního čísla vozu.

Praktický konfigurátor vám usnadní koupi nových kol a postará se o to, že si nevyberete špatně. Je praktickým pomocníkem pro každého, kdo si vybírá nové disky na svůj osobní či nákladní automobil. U nás můžete volit z nabídky disků od celé řady prověřených výrobců. Máme k dispozici hliníkové disky pro auta značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroën, Ferrari, Fiat, Ford, Iveco, Lexus, Mazda, Renault i pro mnohé další. Ať už řídíte standardní nebo atypický vůz, vždy si vyberete.

Konfigurátor alu kola přesně vybere a váš nákup tak maximálně usnadní. U nás v obchodě navíc můžete nakupovat za bezkonkurenční internetové ceny. Pokud si stále s výběrem nejste jisti, doporučujeme, abyste nás kontaktovali po e-mailu nebo telefonicky. Veškerým zákazníkům kromě prodeje nabízíme také profesionální servisní služby.

Zadejte ord.no
 


Rychlý kontakt

Kaja-Trading spol s.r.o.
Mobil 734 278 888
e-mail info@superdisky.cz

Adresa:
Nádražní 15/1272, Praha 5, 152 00

Novinky na e-mail

Přejete si abysme Vám občas poslali novinky z našeho webu?

Zadejte Váš e-mail:

Created by Studio Adler 1998-2017 | A | e-mail: info@superdisky.cz
Naši partneři: autopes.cz | katalog.autopes.cz |